Results 1 to 10 of 28

Thread: Tutorial Dapat Sized Besar di MF&Cara elakkan dari File Didelete[Khas utk Uploader!~]

Threaded View

Senior Member

shuffle_017's Avatar
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    3

Tutorial Dapat Sized Besar di MF&Cara elakkan dari File Didelete[Khas utk Uploader!~]

Assalamualaikum semua,sekarang MF(Mediafire buat promotion besar2 ,so sapa yg baru nak upload kat MF/Dah tinggalkan MF/Kecewa dengan MF(asyik delete file org j kan!) ada solution,cara ni agak lama dah,Ok la aku mulakan dengan cara earn free sized kat MF(Mana cukup 10gb/50gb kan? )

First Step : Kepada Sesiapa yg x dak MF sila daftar dekat sini "http://mfi.re/?cv8q8ea"
    (Kalau yg dah ada leh log in dulu )

Second : Dah Login?Klik macam gambar ni

Third : dia akan keluar gambar macam bawah,jadi klik la apa yg patut,macam aku dah connect dengan FB dapat 1gb free

Fourth :Tapi yg paling penting sekali macam gambar bawah ni sebab hadiah dia lumayan

Fiverr : Kolang klik kat ref friend tu dana da keluar gamabr macam kat bawah,share link tu dengan kenkawan,untuk permulaan ,korang leh la reg atas nama aku,nanti aku reg atas nama korang lak

Ni aku kasi cara nak elak file dari di-delete MF pula,Kena buat SFX Archieve,setakat ni,aku buat file2 aku x kena delete lagi ,dan raamai uploader syok pon buat benda yg sama,aku pon tiru diorang je , korang leh rujuk link ke tuto dibawah

KLIK SINI
    (Otai syok yg perkenalkan benda ni : takumi,kyoukei,etc )

#Korang share link REF korang kat sini,nanti ada masa aku daftar atas nama korang la,saling bantu membantu
    Last edited by shuffle_017; 20-05-13 at 01:51 AM.

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.