Results 1 to 10 of 48

Thread: Nak pergi pelancong tapi tak ada duit...

Hybrid View

Junior Member
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by Emily_C View Post
    Diskaun RM88 tertakluk kpd harga tiket penerbangan sebelum apa-apa cukai, caj atau kos tambahan... Walaupun diskaun ini hanya terpakai untuk harga tiket penerbangan sebelum cukai, tetapi ia masih berbaloi, sbb kita org boleh jimat RM88 apabila membelanjakan minimum RM300...
    betul tu masih dikira jimat teruk sebab setahu saya mana ada orang bagi diskaun sampai rm88 untuk tiket penerbangan. so cepat siapa lagi nk diskaun ni esok dah tamat tau

Junior Member SemauHariMau's Avatar
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by wannago View Post
    betul tu masih dikira jimat teruk sebab setahu saya mana ada orang bagi diskaun sampai rm88 untuk tiket penerbangan. so cepat siapa lagi nk diskaun ni esok dah tamat tau
    Alamak, batu tahu promosi ni dah sampai nak habis ni... belum lagi tahu nak pergi mana... cny ni ada seminggu cuti... syarikat tidak buka seminggu... tinggal rumah bosan ni... nak pergi mana ni...

Junior Member
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by SemauHariMau View Post
    Alamak, batu tahu promosi ni dah sampai nak habis ni... belum lagi tahu nak pergi mana... cny ni ada seminggu cuti... syarikat tidak buka seminggu... tinggal rumah bosan ni... nak pergi mana ni...
    cepatkan tindakan anda! Promosi ni akan tamat pada hari ini...kalau anda masih belum putus lagi nak pergi mana, blh google search tgk mana satu destinasi pelancongan yg menarik, pilihlah satu...Jangan terlepas promosi RM88 off ni, sangat rugi kalau anda terlepas!

Junior Member
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by Syarafieq View Post
    cepatkan tindakan anda! Promosi ni akan tamat pada hari ini...kalau anda masih belum putus lagi nak pergi mana, blh google search tgk mana satu destinasi pelancongan yg menarik, pilihlah satu...Jangan terlepas promosi RM88 off ni, sangat rugi kalau anda terlepas!
    Oh tidak! Hari ini hari terakhir promosi CNY RM88 diskaun bagi pembelian min RM300. Nak tanya promo code airasia ni boleh pakai berapa kali? Aq nak tempah tiket penerbangan untuk keluarga saya juga...

Junior Member
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by Raja Aizat View Post
    Oh tidak! Hari ini hari terakhir promosi CNY RM88 diskaun bagi pembelian min RM300. Nak tanya promo code airasia ni boleh pakai berapa kali? Aq nak tempah tiket penerbangan untuk keluarga saya juga...
    kod promo "BIGCNY88" hanya terhad kepada 1 penggunaan setiap ahli. Jika ahli keluarga anda ingin tempah tiket penerbangan, mereka boleh daftar akaun mereka sendiri dan pakai ia untuk beli tiket penerbangan pada harga diskaun.

Junior Member
    Post Thanks / Like
    Serious?? Air Asia ada promosi?? anak saya dan isteri saya tak sabar nak pergi melancong
    Last edited by lindaboy8888; 01-02-19 at 07:38 PM. Reason: wrong typingg

Junior Member
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by lindaboy8888 View Post
    Serious?? Air Asia ada promosi?? anak saya dan isteri saya tak sabar nak pergi melancong
    Ya lah, saya tau dari forum ni, beli sebanyak RM 300 dan dapt tolak RM 88 dan u boleh tolong isteri untuk sign up account dan boleh gunakan sama sama

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.