Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 44 of 44

Thread: Rumah Orang Tua atau Rumah Sendiri

Junior Member
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by ShaBee View Post
    Jgn risau, harga yg mrk offer tu berpatutan punya, mmg semua pengasuh mrk tu sudah terima latihan dan mahir dlm bidang ini tapi mrk juga berniat utk bagi perkhidmatan yg terbaik tanpa bayaran yg mahal, jadi x perlulah risau tentang masalah ini.
    Laa rupanya anak buah saya yg buat job jaga org tu pun pakai servis caregiver asia jugak. Kecik dunia ni. Betul la tu mmg yg jadi pengasuh tu semua trained dlm bidang ni. Mmg saya rekomen! (promote anak buah haha)

Junior Member
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by kucingharimau View Post
    Aku cakap mcm tu pun sbb tengok ramai yg x layan lagi ibubapa mrk tu lepas hantar ke rumah org tua, mrk terpaksa berada kat sana dan sampai akhir hayat pun x tau sama ada anak2 mrk tu ada datang utk lihat mrk x. Jadi aku pun agak skeptikal terhadap mrk yg buat mcm tu.
    Ni mesti banyak tgk tv ni haha. Tp sampai hati anak2 tinggal parents kat rumah org tua padahal time2 diorang dah tua la kita patut berbakti kat dia. Mcm diorang cakap la kalau busy sgt pun upah org je jaga kat rumah. Terjaga la sikit kebajikan diorang. Kita nk tgk pun senang

Junior Member
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by sham9090 View Post
    Laa rupanya anak buah saya yg buat job jaga org tu pun pakai servis caregiver asia jugak. Kecik dunia ni. Betul la tu mmg yg jadi pengasuh tu semua trained dlm bidang ni. Mmg saya rekomen! (promote anak buah haha)
    Dan2 je haha. Nampak mcm bagus jugak website ni. Mcm2 servis penjagaan lain dia buat jugak. Mmg alternatif yg lebih baik dari hantar kat rumah org tua. Senang sikit nk pantau kalau kat rumah sendiri

Junior Member Raslinorman's Avatar
    Post Thanks / Like

Server sponsored by SyokHost.Com

Quote Originally Posted by cyclebin10 View Post
    Tu lah, hopefully keluarga terdekat dia la yang jaga dia sekarang. At least kalau dia dekat rumah, takde la dia kena buat mcm tu. Kena pukul bagai. Tergamak betul pukul orang tua.
    tapi sekarang darah daging sendiri pon susah nak percaya. apatah lagi orang luar

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.