Buat 100 USD - 250 USD mudah dengan INSTAGRAM | Tips&trick | English E-book | Free

Salam warga Syok.org!

Ini merupakan e-book yang kawan saya bagi dari Jakarta, orangnya simple2 jerr tetapi beliau merupakan salah satu internet marketer/online businessman yang berjaya di Indonesia melalui Social media. E-book ni lama dah lebih kurang setahun mungkin (menurut beliau).

Lepas je saya baca isi kandungannya, bnyak lagi rupanya peluang2 terbuka dalam membuat duit online ni yang saya tak pernah terfikir dan terlintas dalam fikiran ni. Dunia ni luas kan? selama saya membuat jualan dalam instagram, saya tak pernah terfikir nak dapatkan duit dengan kaedah lain tapi kaedah ni lebih mudah dan menguntungkan

Saya baru2 je bermula dengan formula ni, formula ni sebenarnya semua tahu tapi tak bnyak yang buat atas sebab macam biasa susah nak kumpulkan followers kan? Saya sendiri pun macam tu jugak sebelum ni tapi dengan fail berkali2 saya akan ajar semua cara paling senang nak drive traffic ke Instagram anda.

Buat masa ni saya bagi ebook ni dahulu ye, baca2 dan fahamkan.

Link (mediafire) :

Instagram Profit Training.pdf

P/S : Saya akan update trick dan cara mendapat followers dan likes dengan senang dalam thread ni. So, harap semua follow up thread ni ye