Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: package telefon pintar yang baik

Junior Member
    Post Thanks / Like

package telefon pintar yang baik

saya mau cari satu smartphone yang ada package yang baik. Saya mau smartphone yang ada 16 GB memori dan 2GB RAM serta minimum 2GB internet data.

Senior Member peng123's Avatar
    Post Thanks / Like
    Skrg ade banyak package with smartphone dengan offer , ia hanya masalah kalau usage u lebih banyak kenalah u bayar lebih =)

Junior Member
    Post Thanks / Like
    Kalau anda sentiasa guna telefon untuk panggilan dan internet barulah berbaloi untuk guna pakej tetapi jika sudah lepas qouta anda perlulah bayar lebih.

Junior Member
    Post Thanks / Like
    Saya nie sebenarnya x berapa kisah tentang phone , tapi saya nie penagih social media ,sya sehari x main saya susah nak hidup .Saya x mahu mcm dulu saya selalu bergantung kpd wifi baru blh melayari internet

Junior Member cendolkacang's Avatar
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by ygsee View Post
    Saya nie sebenarnya x berapa kisah tentang phone , tapi saya nie penagih social media ,sya sehari x main saya susah nak hidup .Saya x mahu mcm dulu saya selalu bergantung kpd wifi baru blh melayari internet
    kawan saya kata ada satu pakej smartphone yang baru iaitu akan dapat 4 GB punya internet data dan akan dapat lagi 4GB data tambahan. sesuai untuk anda kan. boleh try lah. ini memang plan bagus

Senior Member peng123's Avatar
    Post Thanks / Like
    This is the forum 22 jan 27 sentence : Sebenarnya saya skrg sedang guna package yng 2GB harganya RM100+ satu bulan , saya rasa mahallah package nie ..Ada lagi ,masa yng sibuk ,internet tu x blh guna @cendolkacang package yng kawan kamu guna tu blh guna pada masa yng sibuk ke?? Saya takut package yng kawan anda guna tu akan mahal dan speednya sangat lambat

Junior Member
    Post Thanks / Like
    Benar kah ada pakej yang bagus macam ni. Tentulah ada T&C yang kita tak tau lagi. Gina lah prepaid plan. Tak ada T&C senag sikit lah.

Junior Member cendolkacang's Avatar
    Post Thanks / Like
    Quote Originally Posted by ygsee View Post
    Saya baru tanya saudara saya tantang package Celcom ini sebab dia baru bli beberapa hari yng telah lepas .Lepas itu saya juga turut bli jugak kerana package nie memanglah bagus sangat lah !Harganya RM388 . Kamu akan dpt additional data selepas habis guna 4GB data .Maklumat lanjut blh tanya dkt Celcom lah .

Member
    Post Thanks / Like
    Celcom nak clear sales nih...kwn yg kerja kat sana pon ade tanya nak bli BB nih ke tak
    mmg murah klo ambik package yg mahal, tp hp skrg sih elok je jd x ambik

Senior Member catwang's Avatar
    Post Thanks / Like

Server sponsored by SyokHost.Com

kalau kamu mau pakej yang murah juga boleh. semua pakej ada percuma calls dan sms. boleh try lah. data internet nya tentu cukup. ia ada internet data tambahan lagi. saya guna ia untuk download music dan video.

Page 1 of 2 12 LastLast

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.